Ramygalos AJC
Ramygalos AJC
Ramygalos AJC Ramygalos AJC

Turite klausimų, teiraukitėsTel. : (8-45) 592382

Artimiausi renginiai

Lapkričio 15 d. 12.00 val.

NEMOKAMAI

Lapkričio 15 d. 17.30 val. 

Bilietas suaugusiems - 8 EUR;
Bilietas vaikams - 4 EUR;

Visa Lietuva žino, kas yra „NERIJA”. Ypatingai vyresnieji. Labiausiai įsiminę šlageriai: „Vėl švieski man vėl”, „O kaip bėga metai”, „Siselija”, „Sudeginti tiltai” ir daugelis kitų – atrodo jau niekuomet neišdils iš atminties.
       Jau daug visokių Jubiliejų buvo atšvęsta, minint „Nerijos” vardą. Daugelis tapatina „Neriją” su žinomais Lietuvos dainininkais. Taip, tam tikra prasme po „Nerijos” vėliava yra dainavę nemažai dainininkų. Tačiau visi pamiršta, jog tikrasis „Nerijos” motoriukas buvo ir yra jos ilgamečiai muzikantai. Ir jei dainininkai pabuvę kolektyve keičia adresatą, tai  ALEKSAS KASTANAVIČIUS (nuo 1985m. Nerijos ansamblio narys), EGIDIJUS JOVAIŠA (nuo 1987m. ,,Nerijos‘‘ ansamblio narys),
ALGIMANTAS LUKŠYS (nuo 1991m. ,,Nerijos‘‘ ansamblio narys) tęsia kolektyvo gyvavimą ir tradicijas. Be abejo – kiek atnaujinę, be abejo – kiek paaranžavę, bet vis dar atlieka tas SENAS ir GERAS dainas.
      Tad visi, kas nori pasiklausyti žinomų ir širdžiai mielų dainų – kviečiami į  LEGENDINĖS GRUPĖS „NERIJA” koncertą .
Prižadame, jog ne tik plosite ir dainuosite, bet ir neišsilaikysite nešokę…

Priekulės (Lietuva) Ernsto Vicherto teatras
Inscenizacijos pagal Ernsto Vicherto apysaką autorė Danutė Budrytė-Samienė
ŠAKTARPIS
Drama
Režisierius - Donatas Savickis Apie teatrą Priekulės kultūros centro mėgėjų teatras susibūrė 2003 metais. Remdamasis savo kūryba, kolektyvas paruošė ne vieną humoristinę programą, pastatė per 10 spektaklių, dalyvavo įvairiuose Klaipėdos rajono renginiuose ir festivaliuose. 2007 m. ir 2012 m. sėkmingai dalyvavo respublikiniame mėgėjų teatrų konkurse ,,Atspindžiai”. 2013 m. teatras su spektakliu ,,Barbora Radvilaitė” dalyvavo tarptautiniame AITA/IATA (Pasaulio mėgėjų teatrų asociacija) festivalyje Airijoje, 2014 m. – tarptautiniame NEATA (Europos šiaurės šalių teatrų aljansas) Suomijoje.
Nuo 2016 m. Donatas Savickis pradeda dirbti Priekulės Ernsto Vicherto mėgėjų teatro režisieriumi ir formuoja naują kryptį, sudaro teatro repertuarą iš Mažosios Lietuvos krašto rašytojų ir istorinių įvykių, taip suteikiant teatrui išskirtinumą. 2017 m. kolektyvas suorganizavo Lietuvos mėgėjų teatro šventę „Tegyvuoja teatras“. Apie spektaklį Žodis „šaktarpis“ reiškia pavasario ar rudens metą Nemuno deltoje, kai negalime nei perplaukti, nei ledu pereiti. Šioje dramoje kalbama apie dviejų žmonių meilę, kuriai vis atsiranda kliūčių. Tai tarsi atspindi patį žodį „šaktarpis“. Spektaklyje stengiamasi autentiškai atkurti XIXa. pr. Mažosios Lietuvos istorinį laikmetį, kuriame išryškėja germanizacijos laikotarpis, atsiranda socialinė nelygybė, neleidžianti Elzei ir Enrikiui būti kartu. Kyla didžiulis konfliktas tarp dviejų šeimų.
2019 m. spektaklis „Šaktarpis“ pelnė šventės „Tegyvuoja teatras“ du apdovanojimus (už epizodinį moters vaidmenį ir scenografiją).

Lapkričio 23 d. 14.00 val.

Išankstinis bilietas - 6 EUR;
Renginio dieną - 8 EUR;
Vaikams iki 7 m. - nemokamai

.