Ramygalos AJC
Ramygalos AJC
Ramygalos AJC Ramygalos AJC

Turite klausimų, teiraukitėsTel. : (8-45) 592382

Galerija

2019

Modernaus meno festivalis-konkursas ,,Keturiese‘‘

ĮVYKO! 21 kartą !
Ramygaloje spalio 26-ą dieną, jau 21-ąjį kartą vyko šalies modernaus meno festivalis-konkursas ,,Keturiese‘‘. Per daugiau nei 20-metų festivalis užaugo, jame sudalyvavo daugybė šalies ir keli užsienio kvartetai. Atliepiant šių dienų aktualijas šių metų festivalis-konkursas  skirtas Žemės ir žmogaus santykiui, planetos išsaugojimui.  Kolektyvai sugebėję savo pasirodymuose atliepti pasiūlytą temą, gauna papildomą balą. Scenoje vienu metu gali būti ne mažiau ir ne daugiau kaip keturi atlikėjai. Kvarteto sudėtis gali keistis. Kolektyvų pasirodymus vertino profesionali komisija- V. Mikalausko menų gimnazijos dainavimo mokytoja-metodininkė Edita Sargautytė, Panevėžio rajono švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyr. specialistė Ramunė Buterlevičienė, Panevėžio rajono švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausias specialistas,  Panevėžio regiono kultūros tarybos pirmininkas Remigijus Vilys ir Panevėžio rajono savivaldybės mero pavaduotojas, kuruojantis kultūrą Antanas Pocius.
Džiaugiamės, kad šiemet beveik visi kolektyvai savo pasirodymuose  perteikė pasiūlytą temą. Vadinasi mums rūpi kokioje planetoje gyvensime. Festivalyje dalyvavo  10-imt kvartetų iš Biržų, Zarasų, Ukmergės, Radviliškio ir Panevėžio miestų bei rajonų.
Šalies modernaus meno festivalio-konkurso ,,Keturiese‘‘ 2019 m. laureatais pripažinti:
Didžiojo prizo laimėtojai - Radviliškio kultūros centro teatro trupės „Balta“ kvartetas su neįtikėtinai stipria ir įtaigia kompozicija „Žemės stichijos“, kurioje susipynė teatras, šokis, muzika ir specialūs efektai. Pasirodymo pabaigoje, kvartetas žiūrovams dalino po plastikinį maišelį suplėšytos Žemės trupinių, kaip simbolį labai platiems pamastymams...
Moderniausias  -  Panevėžio rajono Ramygalos kultūros centro kvartetas „Gal“. Naujai susibūręs kolektyvas, bandantis naujas išraiškos formas parodė instrumentinės muzikos, vokalo, dailės ir spec. efektų sintezės programą. Skambant muzikai, žiūrovai ekrane galėjo stebėti smėlio pasakojimą (piešimas smėliu). Simboliškai pasirinktos priemonės, besikeičiantis vaizdas, tik dar labiau išryškino kaip viskas laikina ir trapu.
  Originaliausiu pripažintas Panevėžio rajono Liūdynės kultūros centro kvartetas „Žavesys“, atvežęs mados kolekciją, išmaniai suderinęs augalus ir buitines atliekas, su medijos pagalba, taip pat prašė išsaugoti Žemę.
Profesionaliausias  - Panevėžio rajono Miežiškių kultūros centro kvartetas „Pilnatis“, profesionaliai atlikęs keletą dainų, kviesdamas žiūrovus tiesiog atsipalaiduoti ir gerai praleisti laiką.
                    Artistiškiausias - Zarasų kultūros centro kolektyvas „Trys-keturi‘‘ . Šis pasirodymas teatro raiškos metodais pabrėžė, jog kovą su problemomis turime pradėti pirmiausia nuo savęs.
                   Tradiciškai renginio temą ir kolektyvus teatralizuota forma šmaikščiai pristatė keturi vedėjai:  Virginijus Kazlauskas – Išmanusis ES komisaro Sinkevičiaus aplinkosaugos portfelis; Audronė Palionienė - tirpstanti Ledo lytis; Karolina Raziūnienė  - Atmosfera; Teršalas - Darius Liutkevičius. Pastarasis, komisijai skaičiuojant balus, dar ir gerokai dainomis palinksmino publiką.  Renginio pradžią su choreografės Renatos Rakašienės pagalba sukūrė jaunimas, suvenyrus kolektyvams - parodų kuratorė ir edukatorė Stanislava Šlevaitė.
Visi kolektyvai buvo apdovanoti suvenyrais, padėkomis, laimėtojai piniginiais prizais.
Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyviams, komisijos nariams, savanoriams ir rėmėjams. Širdingai tariame ačiū UAB ,,Kavos pupa‘‘  ir  garso bei šviesos operatoriams. Žilvino Barono įmonė, šiais metais padovanojo didžiulę dovaną ir nemokamai profesionaliai išpildė kultūros centro pageidavimus garsinant ir apšviečiant renginį.
 Po festivalio, gavome žinutę iš UAB „Statybų lyga“ vadovo Dariaus Mykolaičio - ,,Didžiuojuosi, kad esu ramygalietis. Mums bus garbė remti šį festivalį. Rašykite raštą dar šiemet. 500 eurų''.
 Tai turbūt renginys  pavyko .
Ramygalos kultūros centro direktorė Loreta Kubiliūnienė

2018
Stygos danguj
2017

Padėkos vakaras 2017

„Gintarinė žvaigždė 2017“

Dėl įsigaliojusio Europos parlamento ir tarybos reglamento (ES) 2016/679 „Dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo“ informuojame:  Dalyvaudami renginyje Kultūros centro patalpose ar Kultūros centro organizuojamame renginyje už kultūros centro ribų, galite būti užfiksuoti vaizdo medžiagoje (fotografija, video). Vaizdo medžiagoje užfiksuoti asmenys nebus identifikuojami ir jų asmens duomenys nebus skelbiami be jų sutikimo.