Ramygalos AJC
Ramygalos AJC
Ramygalos AJC Ramygalos AJC

Turite klausimų, teiraukitėsTel. : (8-45) 592382

Užgavėnės

Štai ir praėjo Užgavėnių linksmybės

Dar sekmadienį Ramygalos kultūros centro darbuotojai ir meno mėgėjai padėjo vyti žiemą Panevėžyje. Po geros šventės nebelabai tos žiemos ir beliko. Antradienį su Ramygalos gimnazijos pradinių klasių mokiniais ir mokytojais žiemos likučius ir iš Ramygalos varė, Gavėną degino ir visokius žiemos gąsdinimo būdus bandė. Nuo Ramygalos neatsiliko ir daniūniečiai, persirengėliai visą kaimą apkeliavo, vaišių prisirinko, šiupinį virė, blynus kepė ir smagiai vakarojo. Kas dar vakare kojas panešti galėjo, susirinko į Ramygalos kultūros centrą, kur kapela ,,Ramgala“ linksmino, šokti ir dainuoti mokino, jaunimas blynus kepė ir visus vaišino. Kanapinis kaip ir kasmet triumfavo, Lašininis kitų metų laukt išėjo.

Dėkojame visiems darbuotojams, meno mėgėjams, vaikams ir jų tėveliams už smagią šventę, blynus, įdomias kaukes ir puikią nuotaiką. Gražaus pavasario.

Daugiau informacijos: https://www.facebook.com/pg/Ramygalos-AJC-1726960464183603/photos/?tab=album&album_id=1862543963958585

Dėl įsigaliojusio Europos parlamento ir tarybos reglamento (ES) 2016/679 „Dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo“ informuojame:  Dalyvaudami renginyje Kultūros centro patalpose ar Kultūros centro organizuojamame renginyje už kultūros centro ribų, galite būti užfiksuoti vaizdo medžiagoje (fotografija, video). Vaizdo medžiagoje užfiksuoti asmenys nebus identifikuojami ir jų asmens duomenys nebus skelbiami be jų sutikimo.