Ramygalos AJC
Ramygalos AJC
Ramygalos AJC Ramygalos AJC

Turite klausimų, teiraukitėsTel. : (8-45) 592382

Orkestras "REMMANGALEN"

MENO VADOVAS LAIMUTIS RAZIŪNAS                   ORKESTRAS "REMMANGALEN"

Ramygalos kultūros centro pučiamųjų orkestras „Remmangalen“  

2007m. orkestras vadovaujamas Laimučio Raziūno pradėjo burtis Uliūnų pagrindinėje mokykloje ir Ramygalos kultūros centre. Tačiau Uliūnuose įsitvirtinti nepavyko, todėl veikla vystoma Ramygaloje.
 Orkestras jau turi antrąjį pavadinimą - „Remmangalen“. Tai pirmasis Ramygalos pavadinimas paminėtas rašytiniuose dokumentuose. Pirmasis orkestro pavadinimas buvo „Ąžuoliukai“, nes Ramygaloje yra pasodinta 1000 ąžuoliukų Lietuvos tūkstantmečio proga. Pavadinimas pakeistas, nes nuo 2007 m. vaikai užaugo ir nebenorėjo pavadinimo „Ąžuoliukai“.
 Orkestras dalyvauja ne tik įvairiose Ramygalos šventėse, festivaliuose, bet ir rajoniniuose bei respublikiniuose renginiuose, Dainų Šventėse, konkursuose. 2016 m. Lietuvos orkestrų čempionate laimėta I vieta.
 Nors orkestras jau atšventė savo 10 metų veiklos jubiliejų, orkestre šiuo metu dominuoja

Dėl įsigaliojusio Europos parlamento ir tarybos reglamento (ES) 2016/679 „Dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir dėl laisvo tokių duomenų judėjimo“ informuojame:  Dalyvaudami renginyje Kultūros centro patalpose ar Kultūros centro organizuojamame renginyje už kultūros centro ribų, galite būti užfiksuoti vaizdo medžiagoje (fotografija, video). Vaizdo medžiagoje užfiksuoti asmenys nebus identifikuojami ir jų asmens duomenys nebus skelbiami be jų sutikimo.