Ramygalos AJC
Ramygalos AJC
Ramygalos AJC Ramygalos AJC

Turite klausimų, teiraukitės Tel. : (8-45) 592382

Mano šešėlis

2022-05-20

Gabrielės kasdienė kelionė tęsiasi. Mokykloje jai sekasi gerai, turi grupelę draugų, su kuriais gali leisti laiką. Ji labai džiaugiasi, kad nugalėjo visas savo baimes, praėjo pro didžiausias mūro sienas, kad siektų savo svajonės. Taip, tai buvo nelengva: patyčios dėl išvaizdos, turimų nepopuliarių daiktų, vien ta priežastis, kad ji čia – naujokė. Visa tai jai teko iškentėti vardan to, kad eitų savo svajonės link.

Gabrielė linki visiems nesustoti, siekti savo svajonių ir nepasiduoti jokiems sunkumams, kuriuos sutinkame keliaudami svajonių link. Nepalūžus ir nepabūgus, kiekvieno iš jūsų laukia tai, ko visada norėjote.

--//--//--//--

2022-05-16 

Gabrielės istorija tęsiasi. Mokykloje mergina papasakoja savo klasės draugams apie tai, kad melavo savo mamai sakydama, kad lanko teatrą. Dėl to ji labai blogai jaučiasi, neranda sau vietos ir nerimauja. Merginą kankina nerimas, liūdnos emocijos. Tačiau ji susipažįsta su Eva, merginos susibendrauja. Eva pakvietė Gabrielę ateiti į Ramygalos atvirą jaunimo centrą. Mergina labai apsidžiaugė, kad galės praleisti laisvą laiką būryje bendraminčių, tačiau nuėjusi į jaunimo centrą, ji sutinka Margo ir Izabelę. Žinoma, šis susitikimas neįnešė jokio džiaugsmo Gabrielės akyse, ji net bijo būti su šiomis merginomis. Gabrielė pasimetusi, nežino kaip elgtis toliau, minčių ir jausmų sąmyšis blaško merginą, ji jaučiasi labai pasimetusi.

--//--//--//--

2022-05-11

Susipažinkime su Gabriele.

Ji – paauglė mergina, turinti neįgyvendintų svajonių, kurios ją atvedė į Ramygalą. Gal šiek tiek nedrąsiai, tačiau svajonės vedina, ji pradėjo lankyti Ramygalos gimnaziją. Mokykloje Gabrielė pateko į draugišką klasę, kurioje mokėsi 20 moksleivių. Klasiokės supažindino su esama tvarka, pristatė trečiajame aukšte esančią muzikos mokyklą. Mergina pasipasakoja kelioms klasiokėms apie patyčias, kurias patyrė parke.

Gabrielė eidama į mokyklą sutiko kelias merginas iš tos pačios mokyklos, kurios sutiko ją gana įžūliai. Tyčiojosi vos tik pamačiusios ją, patyčių objektu taip pat tapo jos turimas telefonas, kuris galbūt ir nėra  pats naujausias, tačiau veikia ir Gabrielė gali puikiai juo naudotis. Staiga Gabrielę apėmė liūdesys ir apmaudas. Įžūliai besielgiančios merginos sugalvojo surengti žaidimą – apklausą, kurios metu nori išsiaiškinti, kaip Gabrielė pasielgs toliau.

2022-aisiais socialiniame tinkle Facebook, buvo surengta apklausa apie patyčias, kurioje dalyvavę respondentai išsakė savo nuomonę, ar buvo patyrę patyčias ir kodėl iš jų buvo tyčiojamasi. Didžioji dauguma atsakė, kad patyrė patyčias dėl išvaizdos.

Nepaisant nemalonaus atsitikimo, atsirado moksleivių, kurie palaikė Gabrielę ir patarė nekreipti dėmesio į besityčiojančias merginas. Kas Gabrielės laukia kitose serijose?

--//--//--//--

2022-04-26

„Mano šešėlis“ - tai istorija apie ypatingą mergaitę Gabrielę, kuri atvyksta iš kito miesto gyventi į Ramygala vedama svajonės, lankyti teatro užsiėmimus. Jos noras čia pritapti bendraamžių tarpe (mokykloje, būreliuose, kieme) ir susirasti draugų, tačiau tai nėra taip paprasta... iš jos tyčiojasi dėl nepritekliaus. Vieninteliai, kurie ją priima į savo „draugų“ ratą tai blogiukų kompanija.

KOMANDA:

        


Sekite mus YouTube paskyroje: 

Sekite mus Facebook paskiroje: 

Sekite mus Instagram paskyroje: