Ramygalos AJC
Ramygalos AJC
Ramygalos AJC Ramygalos AJC

Turite klausimų, teiraukitės Tel. : (8-45) 592382

"FOTOgrafuok"

Neformalios jaunimo grupės „Mes galim“ projektas „FOTOgrafuok“ skirtas Ramygalos jubiliejui paminėti

Šių metų liepos mėnesį startavęs neformalios jaunimo grupės „Mes galim“, projektas „FOTOgrafuok“ sulaukė didelio pasisekimo. Per trijų dienų mokymus mes pagilinom žinias, susipažinome su fotoaparato sandara, vaizdo perdavimu, objektyvų naudojimo galimybėmis. Užsiėmimo metu atlikome praktines užduotis, mokėmės fotografuoti portretus, judančius objektus, panaudoti priedus meniškoms nuotraukoms išgauti (veidrodį, knygą, muilo burbulus, dirbtines gėles ir kt.). Žaidėme su apšvietimu, šešėliais, papildomomis dekoracijomis, o labiausiai mus nustebino tai, kad mes patys nežinojome savo išmaniojo telefono fotoaparato galimybių. Praktinio užsiėmimo metu mes gamtoje ieškojome esančių objektų, kurie būtų panašūs į raides, skaičius, o fotografijas sudėjus vieną šalia kitos, galima būtų paskaityti „RAMYGALA 650“.

Smagu buvo ne tik susitikti su bendraminčiais, įgyti naujų žinių, bet gauti ir prizų už teisingus atsakymus. Patį pirmąjį prizą gavo Aurelija, knygą apie fotografavimo meną mobiliuoju telefonu, o už geriausią kadrą Augustė gavo knygą apie ekspoziciją, kaip gerai išmokti fotografuoti juostiniu ir skaitmeniniu fotoaparatu.

Bendradarbiaudami su Ramygalos kultūros centru ir Atviru jaunimo centru įvykdėme projektą, kuris buvo labai įdomus, pilnas, veiklos, idėjų ir žinoma geros nuotaikos.  O norėdami gilinti savo įgūdžius, mes galėsime ne tik fotografuoti gamtą, bet ir Ramygalos kultūros centro, bei Atviro jaunimo centro renginius.  Gražiausiomis nuotraukomis iš užsiėmimų mes jau papuošėme Ramygalos atviro jaunimo centro sienas, taip pat išleidome 2021 m. mūsų fotografijų kalendorių.

Jau kuriame naujus planus. Kad tik baigtųsi karantinas.

 

                           Jaunimo iniciatyvinės grupės ,,Mes galim‘‘ informacija