Ramygalos AJC
Ramygalos AJC
Ramygalos AJC Ramygalos AJC

Turite klausimų, teiraukitės Tel. : (8-45) 592382

Metam aukštyn

Neformalios jaunimo grupės „Mes galim“ projektas „Metam aukštyn“ skirtas didinti jaunimo vasaros užimtumą. Šių metų rugpjūčio mėnesį startavęs neformalios jaunimo grupės „Mes galim“, projektas sulaukė  jaunuolių aktyvumo.

 

1 diena. Susipažinimas.

Pirmadienį įvyko pirmasis susitikimas ir žongliravimo meno pažinimas. Nieko nelaukę griebėme maišelius ir pradėjome suprasti kiek dar daug reikės lavinti tą kitą smegenų pusrutulį. Po kelių sėkmingų bandymų susirinkome priemones ir pasigaminome savo kamuoliukus, kuriais ir pradėjome žongliruoti. Pamokoje dalyvavau nuotoliniu būdu ir mokytis tikrai nebuvo sunku, nors reikėjo kartais pasukti galvą kaip pasigaminti vieną ar kitą žongliravimo įrankį. Įvyko pirmosios pamokos fotosesija ir visi geros nuotaikos, gavę namų darbų, išsiskirstėme namo.

                                                                                                     Greta Viliūnaitė

 

2 diena.

Nėrėme gyliau. Pamoką pradėjome nuo lėkščių sukimo ant pagaliuko ir net ant piršto. Tikrai džiaugiausi, kad lėkštės plastmasinės, nors jų krito ir nedaug. Po lėkščių prisiminėme kaip žongliruoti maišeliais ir kamuoliukais. Įtraukėme dar vieną žongliravimo įrankį - žiedus. Su jais ir įvyko antrosios dienos foto. Prieš išlekiant namo treniruotis, žongliruoti Mantas pristatė dar vieną žongliravimo įrankį - diablo.

                                                                                                       Greta Viliūnaitė

 

3 diena. Paskutinė diena. Pamoka prasidėjo nuo to nuo ko ir pradėjome pirmoje- maišeliai ir kamuoliukai. Žaidėme su diablo ir išmoktas pamokas demonstravome prie kultūros centro. Prie mūsų prisijungė Ramygalos Seniūno pavaduotoja. Su mumis kaip ir kiekvieną dieną prisijungė Greta iš Amerikos. Šis projektas buvo labai gera galimybė susipažinti su žongliravimo menų. O galbūt kažkam iš mūsų tai bus ateities profesija.

  Akvilė Palionytė