Ramygalos AJC
Ramygalos AJC
Ramygalos AJC Ramygalos AJC

Turite klausimų, teiraukitės Tel. : (8-45) 592382

Talentų ringas

Panevėžio rajono Ramygalos kultūros centro padalinys Atviras jaunimo centras kovo 8 dieną įsimins dar ilgai.
Praeitais metais pirmą kartą startavęs ir didelio dalyvių bei žiūrovų susidomėjimo sulaukęs,  Jaunimo centro darbuotojos Ernestos Liužinienės sugalvotas ir realizuotas jaunimo renginys, šiemet tęsdamas tradiciją nuaidėjo dar stipriau. Pilnoje salėje susirinkę žiūrovai, stebėjo 14 skirtingų pasirodymų.  Renginiu „Talentų ringas“ siekiama skatinti jaunų žmonių saviraišką ir aktyvumą, ugdyti gebėjimus ir sceninę patirtį, dalytis idėjomis, bendrauti ir bendradarbiauti.
Kiekvienas dalyvis ar grupė atliko savo nuožiūra pasirinktą meninę programą. Visus pasirodymus vertino trys ringo teisėjai. Tai Ramygalos kultūros centro dvasia ir širdis – Loreta Kubiliūnienė, vaikų mylima ir su nekantrumu laukiama, aksominio balso savininkė – Karolina Raziūnienė, chrarizmatikška, vietoje nenustygstanti, linksma – Raguvos gimnazijos muzikos mokytoja Ingrida Bučinskienė.
„Talentų ringe“ draugiškose kovose kovėsi Rokiškio, Kupiškio, Zarasų, Miežiškių, Ramygalos ir kitų miestų, rajonų komandos. Dėl dalyvių gausos, renginys buvo padalintas į dvi dalis. Renginį savo pasirodymu pradėjo Ramygalos Atviro jaunimo centro merginų šokių grupė „Power“, kurios visiškoje tamsoje šoko ir žaidė su Led šviesomis, pasakodamos baimės, drąsos ir kovos istoriją. Atidariusios renginį merginos sceną užleido Rokiškio jaunimo centro grupėms: merginų šokių grupei „EG dance“ ir solistams Deimantei ir Kristupui. Drąsiai į sceną žengė savarankiškai pasiruošusi Vakarė Vaičekonytė iš Pakruojo rajono, Žeimelio miestelio. Ji žiūrovams padovanojo dvi dainas. Šviesoms užgesus tamsoje išnyro merginų šokių grupė „Ugnis“, su baltų sparnų šokiu „Paukščiai“. Pirmoje dalyje žiūrovai išgirdo drąsaus, energingo, meniškos sielos vaikinuko, akustine gitara grojančio Ernesto Bubulio iš Uliūnų, atliekamas savos kūrybos dainas.
Renginio vedėjos Kornelija ir Urtė prieš paskelbiant 15 min. pertrauką, suteikė galimybę žiūrovams „čia ir dabar“ užsiregistruoti į „Talentų ringą“ ir po pertraukos parodyti savo talentą kitiems. O likusius žiūrovus, nors penktadienį oras nelepino, lauke pūtė stiprus vėjas atnešęs lietų, renginio vedėjos žiūrovus pakvietė apsirengti ir eiti į lauką pasižiūrėti kito pasirodymo.  Dėmesį prikaustęs bei kvapą gniaužiantis Rokiškio jaunimo centro ugnies žonglierių „Fire Angels“ šokis nepaliko abejingų.
Po  pertraukos į talentų ringą žengė Gintarė Rankelytė, kuri praeitais metais savarankiškai pasiruošusi dalyvavo pirmajame talentų ringe. Pernai ji  neliko nepastebėta, po renginio Ramygalos kultūros centro muzikos vadovė Karolina Raziūnienė pasiūlė Gintarei mokytis vokalinio dainavimo.
Čia taip pat kovėsi  ir bendrą programą atliko Panevėžio  r. muzikos mokyklos Ramygalos  skyriaus moksleivė Kornelija Ragaišytė ir Krekenavos skyriaus moksleivis Ignas Miliukas
Šiame „Talentų ringe“ pralaimėjusių nebuvo: visi buvo apdovanoti padėkos raštais ir saldžiomis vaišėmis, svečių aplodismentais.
Penki geriausi dalyviai apdovanoti už estetiškiausią, originaliausią, karščiausią, profesionaliausią ir kūrybiškiausią pasirodymus.

  • Estetiškiausia nominacija atiteko šiuolaikinio šokio grupei „Mėta“ iš Zarasų.

  • Originaliausia nominacija atiteko Valentinui Gribauskui iš Miežiškių, jis  nepabūgo būti kitokiu ir atliko kūrinius su armonika.

  • Karščiausia nominacija atiteko ugnies žonglieriams „FireAngles“ iš Rokiškio.

  • Profesionaliausią nominaciją gavo Gintarė Rankelytė.

  • Kūrybiškiausiu įvardintas vaikinukas iš sales

Danielius Bobkovas , kuris pavergė savos kūrybos repo stiliaus daina apie šeimą. Jo  leidimu, dalinamės dainos posmu:
Mama , tėtis , broliukas ar sesutė?
Tu gal negirdėjai kaip vėjas šiltus žodžius pūtė
 Jis nešė žodžius į ta laivą kur klausei mamos paskutinę dainą
Ji sklido ilgai, kai dar sakei, kad jūs jau esate nebe vaikai...

Renginį pabaigė garbės viešnia Andrėja Arzimanova „Lietuvos balsas. Vaikai“ dalyvė.Džiugu, kad renginys auga, plečiasi jo geografija, mezgasi naujos pažintys, gimsta beprotiškos idėjos.

Jau laukiame kitų metų.

Jaunimo darbuotoja Ernesta Liužinienė

Dalinames keliomis akimirkomis:

Daugiau nuotraukų ir informacijosRamygalos AJC

Ramygalos jaunimo centre sausio 26-ąją įvyko pirmasis Jaunimo talentų ringas. Buvo smagu žiūrėti į jaunus žmones, kurie lipo į sceną, nugalėję savo baimes, nes didžioji dalis jaunuolių buvo neturintys sceninės patirties.  Išskirtiniame renginyje dalyvavo lietuviai ir romai. Dalyviai buvo iš Kėdainių, Panevėžio, Raguvos ir Ramygalos ir kovėsi ne prieš ką nors, bet žiūrovų simpatijas. Visi buvo apdovanoti nominacijomis ir įvertinti, o renginio vedėjos Urtė ir Kornelija dėkojo už suteiktą galimybę, palaikymą ir šilumą.